ZÁŽITKY KLIENTŮ

Václav N.

Na Aquabodyworku jsem byl doposud třikrát. Z průběhu jednotlivých „sezení“ je pro mě patrný jasný vývoj k hlubšímu prožitku naprostého uvolnění se ve vodě. První sezení bylo pro mě seznamovací, ale i tak se mi povedlo se docela dobře uvolnit, abych mohl jít pod vodu i s hlavou. Při druhém sezení už jsem byl více uvolněný a více jsem vnímal místa blokád v těle, které se díky této překrásné metodě postupně ukazují a hned při léčení je lze uvolnit. Už v tomto sezení jsem začínal mít pocity/vzpomínky na to, kdy jsem byl v matčině lůně jako ryba. Zatím moje poslední léčení bylo zase o pár stupňů hlubší. Byly momenty, kdy jsem pod vodou zcela zapomněl na to, že bych se měl nadechnout. Vnímal jsem se jako ryba, páteř se mi vlnila, jako bych byl delfín. Opravdu neuvěřitelný pocit…toto třetí sezení pro bylo skutečně velmi hluboké a osvobozující…díky za tuto krásnou terapii, kterou mám rád hlavně pro to, že je zaměřená na tělo a vždy se uvolní notná dávka posttraumatického stresu.

 

Věra R.

Zážitky z vody
Když jsem šla poprvé na Aquabodywork, nevěděla jsem moc, co od toho mám očekávat. Měla jsem pouze zkušenost, že voda je "můj" živel, že ji mám ráda. Už po prvních minutách přišel pocit klidu, uvolnění, spokojenosti, relaxace. Dominovalo takové - "tady jsem už žila, tohle dobře znám, tady jsem doma".
Už na prvním "ošetření" jsem šla i pod vodu a byla jsem úplně okouzlená, co se děje. Velmi bleskově jsem pochopila, že mám naprostou důvěru k ošetřujícímu (vždy poznal kdy se potřebuji nadechnout) i k té vodě, že je mi úplně bezpečně, že se mohu zcela odevzdat. Nastoupily intenzivní pocity čisté radosti, takové až dětské, při několikátém vynoření jsem se najednou smála a smála a nešlo to zastavit. Měla jsem obrazy skupiny delfínů s mláďaty, sama jsem byla jedním z nich, slyšela jsem jejich zvuky jak se dorozumívají. Neuvěřitelný pocit svobody, volnosti, radosti, hravosti!
Vůbec jsem nečekala tak intenzivní vjemy hned napoprvé a také fyzicky mi po skončení první hodiny bylo nádherně.
Musím říct, že při každém dalším aquasetkání je to trochu jiné, ale shodné je to vždycky v tom, že nechci aby to skončilo!
Pocitů je hodně, stále převládá radost a svoboda, také divokost, živočišnost. Ale objevil se i smutek, lítost, i když jen výjimečně. Často mám silný dojem, že voda splachuje všechno nedobré, nepotřebné, zatěžující, že zůstává jen ta užitečná esence. Balast že odplouvá.
Také je zajímavé, že vždycky po ošetření ustoupí bolesti páteře (jsem po úraze po operaci) a když vyjdu z bazénu, mívám dojem, že páteř je gumová, pružná, delší, nic ji neomezuje, je to příjemné. Celé tělo jako by bylo odlehčené, "osvobozené".
Zkrátka je to zase úplně jiná dimenze než klasické shiatsu a každému, kdo váhá, bych doporučila, aby si to vyzkoušel. Aby si dopřál ten nezvyklý zajímavý zážitek a dovolil si poznat se ještě více a do hloubky. Děkuji!Jitka N.

Na Aquabodywork jsem se dostala na doporučení a nadšený ohlas svého přítele. A po vlastní zkušenosti jsem jeho nadšení pochopila. Voda utvořila bezpečné zázemí pro to, abych mohla uvolnit, co v danou chvíli mělo prostor odejít a možná se to dá přirovnat k pocitu mateřského zázemí, kdy jsem věděla, že ať přijde cokoliv, jsem v bezpečí a mohu čerpat potřebné zdroje, sílu, klid…, cokoliv je třeba…, tak jsem to vnímala. Vzhledem k sexuálnímu zneužívání potřebuji velmi jemný přístup spojený s velkou dávkou lásky a bezpečí a to vše Auabodyworku pod vedením Lukáše zahrnuje. A tak jsem vděčna za vodu a její léčivé účinky a za velké otevřené srdce Lukáše.

 

Jíří K.

Přátelé, moc se tady většinou nerozepisuju(facebook), dnes musím. Včera večer jsem zažil něco naprosto úžasnýho a chci se o to s vámi podělit. Celý příběh začal tím, že jsem po mnoha letech potkal spolužáka a kamaráda Lukáš Vodnik. Příjemně jsme sipopovídali, navázali po letech spojení. Lukáš praktikuje věc, která se jmenuje aquabodywork práce ve vodě jedná se o kombinaci masáže, dechového cvičení a relaxace. Protože jsem vodomilka, přirozeně mě to zajímalo. Před pár dny mi Lukáš volal a pozval mě do bazénu. Tak jsem vyrazil. Odehrává se to v bazénu, který má krásných 34 stupňů. Už to je příjemný, ale ne to hlavní. Po krátké instruktáži si mě vzal Lukáš do náručí a začalo TO. Tady už mi slova jen těžko stačí, to se musí zažít. Když jsem se zklidnil, začaly se dít úžasné věci. Chvílema jsem mu v náručí blaženě usínal, zažíval pocity naprostého klidu a štěstí- jako kdybych byl miminko a maminka mě uspávala v náručí. Stavy beztíže a totálního klidu duše. Přitom mi Lukáš různě napravoval moje ztuhlý a vystresovaný tělo. Občas jsem slyšel takový jemný křup- bederka, křup- rameno . To byla první půlhodinka. Poté jsem dostal na nos kolíček a pokračovali jsme i pod vodou. Přátelé, když vám řeknu, že jsem lítal jako ve snu vesmírem, v naprostém odevzdání a míru se neřešil v jaké pozici a jestli nad hladinou, nebo pod hladinou se nacházím, asi si dovedete představit, jaká to byla jízda a zážitek. Musím podotknout, že záleží hlavně na Lukášovi, který se mnou cvičil a zanořoval mě tak, že on byl moje vědomí a svaly. Já se jen vezl a to teda pořádně daleko a hluboko do sebe. Uf… Možná je to vyprávění zmatený, ale musel jsem se aspoň částečně podělit. Dnes jsme nabitej energií, vyrovnanost ze včerejška přetrvává. Určitě to brzo zopakuju a Lukášovo služby s velkou radostí doporučuju! Víc informací a taky pár videí najdete tady- http://www.aquabodyworkcr.cz/ Luky, díky!