Profesionální výcvik

 AQUABODYWORK - profesionální výcvik

 Lukáš – vodník Havelka vás srdečně zve na první profesionální výcvik Aquabodyworku v čr.

 Během výcviku se naučíte komplexní práci s klientem nad vodou i pod vodou. Osvojíte si nejen techniky ošetření  ve vodě, ale také pochopíte univerzální principy léčení našeho těla, mysli a duše. Pochopíte jak dochází k regulaci nervového systému, k přepsání limbických otisků a jak je možné se hlouběji propojit se Zdrojem prostřednictvím vody.Výcvik bude obohacen take o Craniosacrální biodynamiku ve vodě.Tento výcvik je rozdělen do pěti víkendových bloků. Jednotlivé bloky na sebe navazují a každý následující prohlubuje ten předchozí. Výcvik je určen pro začátečníky i ostatní, kteří již mají s vodou, nebo jinou formou terapie či léčení zkušenosti a chtějí obohatit svoji terapeutickou praxi. Je také možnost celý výcvik pojmout zážitkově a užít si léčivý proces v malé skupině lidí.

 Termíny výcviku:

 1.část: Základy  Aquabodyworku – práce nad vodou  

 2. část: Rozvinutí Aquabodyworku -  práce pod vodou: 

 3.část: Prohloubení Aquabodyworku - práce nad vodou s různými typy klientů :

 4. část: Aquabodywork práce pod vodou a práce s nervovým systémem (zpracování fóbií, traumat, porodů, atd): 

 5.část: Zkompletování a propojení vodního tance : 

 

CO JE TO AQUABODYWORK

AQUABODYWORK  je jemná práce s tělem, myslí a emocemi ve vodě. Metoda, založená na jemných masážních a pohybových technikách ve vodě, v bazénu, termální vodě nebo v teplém moři s prvky shiatsu, crania a delfíních pohybů.

Voda má teplotu 34°C. Léčivé ošetření Aquabodywork při této teplotě, zaručí na fyzické úrovni uvolnění svalů a zvýšení pohyblivosti kloubů. Pomůže hluboce zklidnit nervovou soustavu a tím zvýší celkový pocit klidu a pohody.
Na energetické a emoční úrovni pomůže jemně uvolnit různé blokády uložené v podvědomí či přepsat uložené a nezpracované vzpomínky např. z prenatálního, nebo porodního období do harmonického stavu tak, jak klient právě potřebuje. 

 Přihláška:

Závazně se přihlašuji na celkový profesionální výcvik v Aquabodyworku, který obsahuje pět víkendových bloků – celkem 10dní a  začíná: 16 -17.04. 2016.Trénink je určen jak pro profesionály pracující v oboru masáží, léčení a terapie, tak pro zájemce, kteří hledají nový směr a nemají předchozí zkušenosti.Po absolvování výcviku obdržíte certifikát (není akreditovaný). Podmínkou pro získání certifikátu je absolvování všech částí výcviku, přijetí 5. ošetření Aquabodyworku od zkušeného terapeuta, 15 zkušebních ošetření ve vodě, které budete praktikovat během výcviku a zavěrečné ošetření na konci výcviku pod supervizí lektora.Poplatek za výcvik se hradí min. 14 dní předem. Je možno hradit po jednotlivých částech, cena za každou část výcviku je 5200kč. V ceně je zahrnuta výuka, pomůcky pro práci ve vodě a ohřátí bazénu na 34°C.Storno: 14 dni před začátkem výcviku si ponecháme administrativní poplatek 2500kč. V případě předčasného ukončení v průběhu výcviku, účastník hradí storno poplatek 5200kč (ve výši jednoho bloku).Zaplacením zálohy ve výši 2500kč vám budeme závazně rezervovat místo.

 Souhlasím s výše uvedenými podmínkami výcviku.

Počet míst je omezen.

 

O podrobné informace si napište na email: vodniklukas@gmail.com   nebo   tel.   733 183 598